وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

طراحی وب سایت کاندیدای مجلس


نوشته شده توسط: مهدی قاسمی

سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴


اخبار تکنولوژی

داشتن کمپین انتخاباتی خوب می تواند شما را به پیروزی در انتخابات پیش رو هدایت کند. با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال 1394 و اردیبهشت ماه سال 1395، بسیاری از کسانی که قصد کاندیداتوری در انتخابات را دارند به این می اندیشند که باید از چه راهکارهایی برای پیروزی در انتخابات استفاده کنند. همراه داشتن یک پایگاه یا مرکزی شبانه روزی و 24 ساعته برای ارتباط با اقشار مختلف مردم در حوزه های نمایندگی و معرفی اهداف, رویکردها و اطلاعیه ها سهم بسیار بزرگی در نتیجه گیری انتخابات خواهد داشت.

در چند سال گذشته، سیاستمداران در سراسر جهان به اهمیت اینترنت و فضای مجازی پی برده اند. داشتن یک وب سایت یا کمپین اینترنتی می تواند در معرفی کردن نامزدهای انتخاباتی بسیار موثر باشد. وب سایت شما می تواند در زمان انتخابات پایگاه مناسبی برای افرادی باشند که علاقه دارند از برنامه های شما مطلع شوند، با سوابق و خدمات شما در گذشته آشنا شوند و … .

طراحی سایت کاندیدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی

مردم می توانند درخواست ها و نیاز های حوزه انتخابی خود را با نمایندگان مجلس شورای اسلامی , نمایندگان مجلس خبرگان رهبری , کاندیداهای شورای اسلامی شهر و کاندیداهای شورای اسلامی روستاها در میان بگذارند و نماینده و تیم همراه ایشان نیز در اسرع وقت در هر نقطه ای از کشور و در هر زمانی، به درخواست های مردم به راحتی پاسخ دهند.

همچنین، از آنجاییکه جوانان درصد بسیار بالایی از جامعه ایران را تشکیل می دهند، داشتن پایگاه تبلیغاتی مناسب می تواند در انتخابات بسیار به شما کمک کند. بیشتر جوانان به رسانه های موجود در فضای مجازی اهمیت خاصی می دهند، بنابراین شما می توانید از این طریق با آنها ارتباطی صمیمی و دوستانه را برقرار کنید.

برای مشاوره رایگان جهت تبلیغات الکترونیک و اینترنتی انتخابات با شماره 09152800034 تماس بگیرید.نام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی