وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

چگونه و کجا تبلیغات کنیم؟


نوشته شده توسط: پیمان شیبانی

چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴


اخبار تکنولوژی

مهم نیست کسب و کار بزرگی دارید، شرکت کوچک یا متوسطی هستید. تبلیغات نیاز هر کسب و کاری است.

شما در کجا تبلیغ میکنید: بیلبورد؟ تلویزیون؟ رادیو؟ روزنامه و مجلات،وب سایتها ،اینترنت؟

به این فکر کرده اید که روش های دیگری هم برای تبلیغات می باشد؟

آیا میدانید شرکت های موفق و برندهای بزرگ در بستر های موجود در گوشی های تلفن همراه هوشنمند هم تبلیغ میکنند؟

آیا میدانید استفاده از نرم افزارهای موبایل کاتالوگ و اپلیکیشن موبایل  چه تاثیر مثبتی بر کسب و کار شما دارد؟

با بازاریابی موبایلی شروع می کنیم:

جهان موبایلی، باعث تغییر در جهان کار و زندگی ما شده است، راجع به آن فکر کنید:

آخرین باری که یک نقشه را پرینت گرفتید و یا شماره ای را حفظ کردید، کی بود؟ بازاریابی موبایلی تغییراتی را نیز در اولویت های بازاریابی تان ایجاد کرده است.

ارزیابی مشتریان: عادت های مربوط به مشتریان مورد نظرتان را بدانید. از چه دستگاه هایی استفاده می کنند، چه موقع و چگونه از آنها استفاده می کنند.

از آنجا که در عصر حاضر توجه به استفاده از گوشی های هوشمند بین افزاد جامعه یکی از عناوین مهم و قابل توجه در کشور می باشد و چنانچه استفاده صحیح از این بستر می تواند عوامل موفقیت صاحبان کسب و کار وسازمانهای بزرگ را بهمراه داشته باشد.بهترین شیوه برای اطلاع رسانی ، تبلیغات سازمانی و کاهش هزینه های تبلیغات ، حرکت به سمت تبلیغات تاثیر گذار واستفاده از بستر های اطلاع رسانی موجود در بین عموم مردم می باشد، به دلیل وابستگی اکثریت جامعه به گوشی های همراه و توسعه دانش و فرهنگ استفاده از نرم افزار های موبایل کاتالوگ و اپلیکیشن های کاربردی موجود بازده هی بهتری در تبلیغات و اطلاع رسانی بهمراه خواهد داشت و مطمنا نسبت به تبلیغات دیگر (بیلبورد،برشور،کاتالوگ ،نشریات ،وب سایت ،SMS و...) بیشترمورد استقبال می باشد برای عملی نمودن و تغییر سبک تبلیغات واطلاع رسانی فعالیتها و خدمات خود با نگاه ویژه به فضاهای موجود در بین مردم و استفاده از خلاء تبلیغات و اطلاع رسانی های مفید می توان بهترین تاثیر گذاری را در بالا بردن راندمان کار سازمان خود بهمراه داشته باشید. مزايای استفاده از نرم افزارهای موبایل کاتالوگ و اپلیکیشن اندرويد ، جذاب ،ماندگار،اثر بخش،  یکبار هزینه می کنید و بصورت نامحدود استفاده می کنید، روشی نوین در اطلاع رسانی (با استفاده از notification) ،  بهترین ابزار برای تبلیغات و اطلاع رسانی  در همایشها و جلسات ،انتقال سریع و انتشار درفضاهای کاری پرسنل و ارباب رجوع ها .

برای طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و  موبایل کاتالوگ  باما تماس بگیرید.

تلفن : 09152800034 - 05137668212 

ایمیل : info@hami-r.comنام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی