سوالات رایج

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید.

1 - موبایل کاتالوگ چه تاثیری می تواند برروی کسب و کار من داشته باشد؟

از طریق اپلیکیشن قادر به نمایش و معرفی محصولات و خدمات هستید، با بازدید کردن از آن مشتری شما راحت تر قادر به خرید و پرداخت هزینه آن می باشد. شما همچنین بصورت روزانه و البته راحت تر از وبسایت قادر به بروز آوری آن هم هستید. همچنین پیشنهاد تخفیف دوره ای از این طریق موجب معرفی شما توسط مشتریان به دوستان آنها شده و به دلیل در دسترس بودن احتمال بازدید آنها از اپ شما در همان زمان به شدت بالا می رود.

2 - درصورت خرید موبایل کاتالوگ چه قابلیتهایی را دریافت می کنم؟

ارتباط مستقیم و یا عمومی با مشتریان خود، به روز کردن اطلاعات مربوط به محصولات و سایر قسمتهای دیگر برنامه با توجه به نیاز شما,ارسال پیام اینترنتی به مشتریان به صورت ناتیفیکیشن و امکانات پیشنهادی با توجه به کسب و کاره شما.

3 - موبایل کاتالوگ برروی چه نوع گوشیهایی نصب می شود آیا محدودیتی جهت نصب برروی گوشی ها ی متفاوت وجود دارد؟

گوشی های اندروید تنوع زیادی دارند ولی موبایل کاتالوگ این قابلیت را دارد که برروی هر دستگاهی با سیستم عامل اندروید نصب شود واز این بابت نگرانی ای وجود نخواهد داشت. در مورد نرم افزارهای گوشی های آیفون نیز به همین صورت می باشد.

4 - پنل مدیریت برنامه چه قابلیتهایی به من می دهد؟

با استفاده از پنل مدیریت شما می توانید تمام قسمت های برنامه خود را مدیریت نمائید و اطلاعات بخش های مختلف برنامه خود را که برروی گوشی مخاطبین شما نصب می باشد بروز رسانی کنید, این تغییرات به صورت لحظه ای پس از وصل شدن اینترنت بر روی گوشی مخاطبین شما اعمال می گردد.

5 - آیا امکان تغییر در اطلاعات بخش های مختلف برنامه که به صورت ثابت در برنامه قرار گرفته در آینده وجود دارد؟

بله – محتوای ثابت برنامه به عنوان مثال مانند آدرس،تلفن،ایمیل، و غیره که امکان تغییر احتمالی در آینده وجود دارد به صورت رایگان انجام می گردد.

6 - روال درخواست سفارش موبایل کاتالوگ به چه صورت می باشد؟

پس از دریافت اطلاعات شما(اطلاعات شغلی و امکانات مورد نیاز) این اطلاعات توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گرفته سپس هزینه و مدت زمان پیاده سازی پروژه برای شما ارسال می شود. هزینه پروژه در 2 بخش دریافت می گردد , 30 درصد پروژه قبل از شروع پروژه و 70 درصد مابقی آن پس از اتمام پروژه و تحویل

7 - راه های ارتباط با مخاطبین خود که برنامه این جانب را نصب کردن به چه صورت می باشد؟

قابلیت‌هایی نظیر تماس، پیامک، ایمیل، اتصال به وب سایت، اتصال به شبکه‌های اجتماعی شما مانند وایبر، واتس آپ و … کلاً به صورت مستقیم از داخل نرم‌افزار از لحاظ فنی قابل پیاده سازی می باشد.

8 - موبایل کاتالوگ برای چه کسب و کارهایی مورد نیاز می باشد؟

در کل هر نوع کسب و کاری که به طریقی با مشتری در ارتباط می باشد امکان تبلیغ محصولات و خدمات خود از طریق موبایل کاتالوگ امکان پذیر می باشد.

9 - آیا امکان انتشار برنامه در مارکت های خارجی نظیر گوگل پلی و اپستور وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد.

10 - انتشار درمارکت خارجی چه امکانی را به من می دهد؟

مارکت های خارجی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید محصولات یا خدمات خود را نه تنها در ایران بلکه در همه جای دنیا معرفی کنید.

11 - آیا امکان ثبت سفارش و خرید آنلاین در برنامه وجود دارد؟

بله – این امکان با توجه به نیاز شما قابل پیاده سازی می باشد. و شما میتوانید از طریق برنامه ای که برای شما طراحی می شود محصولات خود را علاوه برنمایش از طریق درگاه های پرداخت آنلاین محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید.

12 - آیا طراحی گرافیکی برنامه به صورت سفارشی می باشد؟

بله – تمام بخش های برنامه به صورت سفارشی و با توجه به صلیغه شما طراحی و پیاده سازی می شود. طراحی برنامه بدین صورت می باشد که ابتدا طرح کلی برنامه در قالب عکس جهت تائید برای شما ارسال می شود.